ТРЕНІНГ«GR & СТРАТЕГІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ» 

Приєднуйтесь до нас, щоб отримати практичні навички та знання, які допоможуть вам ефективно здійснювати діяльність у сфері стратегічних комунікацій та GR!

Дата: 03 серпня 2024Формат: 1 день [10:00 - 18:00], офлайнЛокація: м. Київ, вул. Волоська 12/4 (7-й корпус Могилянки)Вартість тренінгу: 3 700 грн.

Illustration

Тренінг «GR & стратегічні комунікації» – ідеальний вибір для:

● фахівців у сфері GR та зв'язків з громадськістю, які прагнуть отримати нові знання, вміння та навички; ● випускників закладів вищої освіти, які починають свою кар'єру та планують стати GR чи PR менеджерами; ● спеціалістів із досвідом роботи на держслужбі, які планують стати GR-консультантами; ● членів некомерційних організацій та професійних спільнот.

Що на вас очікує

1 

8-годинний інтенсив

під час якого ви розглянете основи GR та стратегічних комунікацій; інструменти впливу на державну політику; стратегії ефективного управління репутацією; практичні кейси та приклади успішних комунікаційних кампаній.

2

Нетворкінг

у вигляді ефективного спілкування з однодумцями, розширення свого професійного ком'юніті, додаткових матеріалів.

3

Сертифікат НаУКМА

що засвідчить результат вашого професійного та особистого зростання і стане вагомим внеском до вашого резюме (0,5 кредиту ЄКТС)

Цей тренінг саме для вас, якщо ви:

Прагнете поглибити свої знання у сфері взаємодії з урядовими структурами та оволодіти ефективними методами лобіювання

Ви отримаєте комплексне розуміння механізмів державного управління та регулювання; навички розробки та впровадження успішних GR-кампаній; досвід роботи з інструментами стратегічних комунікацій.

Бажаєте навчитися розробляти та реалізовувати успішні комунікаційні стратегії

Ви зможете отримати розуміння принципів стратегічних комунікацій; практичні навички у створенні та впровадженні ефективних комунікаційних кампаній; інструменти для аналізу та оцінки ризиків.

Хочете встановити нові професійні зв'язки та обмінятися досвідом з експертами у сфері GR та стратегічних комунікацій

Ви візьмете участь у тематичних дискусіях; зможете отримати цінні поради від досвідчених практиків; розширити свою мережу контактів для подальшого професійного розвитку.

Illustration

Тренер Тетяна БОЙКО

● Співзасновниця GR Academy. ● Head of External Affairs в International Medical Corps● Заступниця Голови Національної служби здоров’я України 2021-2023 рр. ● Власниця Агенції стратегічних комунікацій. ● Має більше 15 років досвіду роботи з політиками, громадськими організаціями та органами державної влади в контексті впровадження реформ, побудови ефективних політик та адвокаційних компаній.

Guest speaker Лілія ГУДЗЬ

Сертифікована психотерапевтка, спеціалізується на техніках саморегуляції, а також на психологічній, емоційній та тілесній підготовці до складних переговорів та публічних виступів.
● Спеціалістка з комунікацій, досвід у сфері – понад 15 років. З них – 10 років роботи з громадськими організаціями у медичній сфері (інформаційні кампанії і адвокація збільшення доступу пацієнтів до лікування – національний та місцевий рівень). 5 років досвіду роботи на державній службі. Очолювала департамент комунікацій в Національній службі здоров'я України (комунікація змін, супровід реформи у сфері охорони здоров'я, взаємодія з місцевою владою, кризові комунікації).

Illustration

Модулі тренінгу

 • 1

  Про Government relations:


  Government relations: сутність поняття та ознаки. Теоретичні підходи до дослідження GR
  Структура сучасного лобізму: суб’єкти, об’єкти і предмет лобістської діяльності

 • 2

  Технології лобістської діяльності:


  Етика GR і лобізму Матриця впливу і зацікавленост. Мапа стейкхолдерівФормування контенту для зацікавлених сторін. Переговорна рамка

 • 3

  Розробка та практичні аспекти впровадження комунікаційних стратегій (guest speaker - Лілія Гудзь):


  ● розробка комунікаційної стратегії● реалізація стратегії на прикладі реальних кейсів● переговори як складова реалізації комунікаційної стратегії, тілесні та емоційні техніки для підготовки до переговорів.

 • 4

  Рефлексія. Вручення сертифікатів.


Image placeholder

Подати заявку на тренінг

Дата проведення - 03 серпня 2024

Дякуємо!

Ми розглянемо заявку і зв'яжемося із Вами у найближчий час

Can't send form.

Please try again later.

У вас є запитання щодо тренінгу?

Напишіть своє запитання, і ми надамо вам відповідь у зручному для вас форматі

E-mail

au.ude.amku%40orp

Вкажіть зручний канал зв'язку

Дякуємо!

Ми зв'яжемося із Вами у найближчий час

Can't send form.

Please try again later.