ТРЕНІНГ"Влада слів: ефективна риторика публічного впливу" 

Ефективна комунікація та впливова мова - ключові інструменти для досягнення успіху у будь-яких сферах життя

Дата: 24 лютого 2024Формат: 1 день [10:00 - 18:00], офлайнЛокація: м.Київ, вул. Волоська 12/4 (7-й корпус Могилянки)Вартість тренінгу: 2 700 грн. (перші 10 учасників отримають сертифікат на 500 грн. на наступні тренінги)

Illustration

Тренінг "Влада слів: ефективна риторика публічного впливу" – ідеальний вибір для тих, хто прагне:


● Зробити свої публічні виступи змістовними і цікавими● Оволодіти техніками переконливої комунікації● Збільшити вплив на аудиторію● Розвинути навички аргументації та переконавчі практики у спілкуванні з журналістами

Що на вас очікує

1 

8-годинний інтенсив

під час якого ви отримаєте практичні кейси з ефективної риторики публічного впливу під час промов, інтерв'ю, презентацій, засту власних позицій та інтересів громад

2

Нетворкінг & Подарунок

у вигляді ефективного спілкування з однодумцями, розширення свого професійного ком'юніті, додаткових матеріалів і подарункового сертифікату на знижку для участі у наших подальщих тренінгах

3

Сертифікат НаУКМА

що засвідчить результат вашого професійного та особистого зростання і стане вагомим внеском до вашого резюме (0,5 кредиту ЄКТС)

Цей тренінг саме для вас, якщо ви:

Бажаєте розвинути свої навички публічного виступу

Ви отримаєте цінні знання, практичні навички та інструменти для покращення спілкування і досягнення бажаних результатів

Мрієте підвищити свою ефективність у комунікації

Ви зможете вдосконалити навички взаємодії під час нарад, інтерв'ю, презентацій та адвокацій інтересів громади через мовний вплив

Прагнете здобути знання та інструменти для переконливої впливової мови на камеру

Ви матимете можливість засвоїти ефективні техніки впливу на аудиторію через відеоконтент

Illustration

Тренер Артем ПОНОМАРЕНКО

Майстер з успішного спілкування, автор тренінгу «Як говорити на камеру легко, впевнено, зрозуміло», засновник навчального реаліті тренінгу Speech Game для експертів із 45 країн.
Має 18 років досвіду роботи та досліджень у галузі публічних виступів, а також роботи на радіо і телебаченні, продюсуванні медіаконтенту.
В портфоліо Артема робота над підготовкою успішних самопретезентацій для спікерів ІТ конференцій, блогерів YouTube каналів, власників бізнесу, представників державних органів влади, дикторів українських радіостанцій.

Модулі тренінгу

 • 1

  Публічний виступ


  Пропрацюємо вміння впевнено та ефективно виступати перед аудиторією, розвинемо техніки презентації, управління голосом, інтонацією та мовою тіла. Етика та відповідальність публічних виступів. Практикум з поглиблення навичок публічних промов.

 • 2

  Стратегії мовного впливу та переконавчі практики


  Навчимося використовувати риторику та переконавчі техніки для впливу на аудиторію та формування громадської думки. Попрактикуємо адаптування ключових меседжів промови під потреби і очікування аудиторії.

 • 3

  Ефективні комунікації з медіа


  Опрацюємо техніки ефективного спілкування з використанням сучасних медіа інструментів, розглянемо техніки ведення інтерв'ю та управління кризовими ситуаціями, розглянемо приклади як можна використовувати соціальні мережі для впливу на громадську думку.

Image placeholder

Подати заявку на тренінг

Дата проведення - 24 лютого 2024

Дякуємо!

Ми розглянемо заявку і зв'яжемося із Вами у найближчий час

Can't send form.

Please try again later.

У вас є запитання щодо тренінгу?

Напишіть своє запитання, і ми надамо вам відповідь у зручному для вас форматі

E-mail

au.ude.amku%40orp

Вкажіть зручний канал зв'язку

Дякуємо!

Ми зв'яжемося із Вами у найближчий час

Can't send form.

Please try again later.