ТРЕНІНГ"Візуальний контент у соціальних мережах" 

Ми посилимо вашу впізнаваність та персональний бренд у соціальних мережах 

Дата: 30 березня 2024Формат: 1 день [10:00 - 18:00], офлайнЛокація: м.Київ, вул. Волоська 12/4 (7-й корпус Могилянки)Вартість тренінгу: 3 700 грн. (перші 5 учасників отримають у подарунок світловідбивач )

Illustration

Тренінг "Візуальний контент у соціальних мережах" для тих, хто хоче і зможе:

● Ефективно використовувати кожну функцію камери телефону, перетворюючи повсякденні моменти на професійні фотографії.● Опанувати мистецтво композиції з простими, але потужними прийомами, щоб кожний кадр розповідав свою унікальну історію.● Створювати захоплюючі знімки і селфі, використовуючи природне та штучне світло.● Обробляти відео та фото із використанням безкоштовних мобільних додатків.● Просувати контент у соціальних мережах за алгоритмами таргетованої реклами.

Що на вас очікує

1 

8-годинний інтенсив

під час якого ви отримаєте практичні навички, гайдлайни і зможете створити своє перше портфоліо, просувати свій імідж за допомогою таргетованої реклами

2

Нетворкінг & Подарунок

у вигляді ефективного спілкування з однодумцями, розширення свого професійного ком'юніті, додаткових матеріалів і подарункового сертифікату на знижку для участі у наших подальщих тренінгах

3

Сертифікат НаУКМА

що засвідчить результат вашого професійного та особистого зростання і стане вагомим внеском до вашого резюме (0,5 кредиту ЄКТС)

Цей тренінг саме для вас, якщо ви:

Розвиваєте власний персональний бренд

Ваша комунікація у соціальних мережах стане більш ефектною та переконливою

Завжди в центрі уваги і хочете виглядати на фото як кінозірка

Ми навчимо вас секретам як завжди вдало виглядати на фото і підкреслити свої переваги

Плануєте додати в резюме нові професійні навички

Ви вдосконалите свої навички роботи з візуальним контентом та отримаєте сертифікат НаУКМА

Тренери  

Illustration

Олена Попова

Професійний фотограф із 10-річним досвідом роботи у рекламних і корпоративних зйомках, автор курсу «Мобільна фотографія». Серед постійних клієнтів Олени - політики, зірки, телеведучі, видавництва, державні установи, ресторани, великі компанії та бренди.

Illustration

Олександра Куліняк

Мобільний фотограф, спеціаліст із візуального контенту. Має багаторічний досвід співпраці з ресторанами, спортивними клубами, бізнесом і державними установами.

Illustration

Ренат Зіганшин

Інтернет-маркетолог, 140 рекламних кампаній за 13 років. Брав участь у реалізації проєктів для Danone, Київстар, Весела корівка, Lay’s, McDonalds, KIVI. Основні напрямки діяльності: просування сторінок та акаунтів брендів, управління репутацією.

Структура тренінгу


 • Illustration

  Як створювати контент для соціальних мереж


  ● Можливості камери смартфону: функції, налаштування, особливості зйомки на телефон● Прості рецепти композиції кадру та цікаві композиційні прийоми для вдалого кадру● Секрети використання природного та штучного світла для гарних селфі, портретів і комерційних фото на мобільний ● Теорія кольору і виграшні поєднання кольорів у фото● Портрет і позування для бізнес-фото та живої стрічки Instagram● Базові режисерські прийоми відеозйомки та зйомки для блогу: світло, робота в кадрі, штатив і блютуз-пульт.

 • Illustration

  Як обробляти контент


  ● Монтаж відео та обробка у Lightroom● Дива обробки у безкоштовних мобільних додатках (Snapseed, LD, PicsArt, Lightroom, Meitu, Perfect365)

 • Illustration

  Як просувати контент


  ● Алгоритми соціальних мереж і таргетована реклама● Чому певний контент набирає перегляди, а інший - ні● Як працюють алгоритми з різними форматами контенту● Що треба знати про таргетовану рекламу

Image placeholder

Подати заявку на тренінг

Дата проведення - 30 березня 2024

Дякуємо!

Ми розглянемо заявку і зв'яжемося із Вами у найближчий час

Can't send form.

Please try again later.

У вас є запитання щодо тренінгу?

Напишіть своє запитання, і ми надамо вам відповідь у зручному для вас форматі

E-mail

au.ude.amku%40orp

Вкажіть зручний канал зв'язку

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.