Глобальний молодіжний саміт миру
Global Youth Peace Summit

Illustration

Вже 3663 дні триває російська збройна агресія проти України. Більше двох років продовжується повномасштабна війна, під час якої росія атакує всю територію України – військові цілі, цивільну інфраструктуру, об’єкти енергетичної інфраструктури, в тому числі, атомні електростанції з використанням майже всіх можливих видів зброї – конвенційної і такої, що заборонена правилами ведення війни.
На Саміті лідерів G20 15 листопада 2022 року Президентом України був оприлюднений зміст Української Формули Миру. 10 пунктів Формули миру мають стати орієнтирами міжнародного співробітництва України з іншими державами та міжнародними організаціями заради припинення агресії і геноциду з боку росії та окреслення важливих векторів у створенні нової системи безпеки світу.

Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти створила на базі НаУКМА майданчик для обговорення актуальних питань досягнення миру та справедливості для України. Це – модельовані засідання Глобального молодіжного саміту миру з «Української формули миру», де представники студентства, академічної спільноти, лідери громадської думки в Україні та за кордоном можуть долучитися до обговорення плану дій міжнародної спільноти задля:● припинення бойових дій в Україні;● відновлення територіальної цілісності України;● забезпечення енергетичної, ядерної, продовольчої, екологічної безпеки України та світу;досягнення справедливості та гарантування безпеки для України та світу.

Модельовані засідання Глобального молодіжного саміту миру

Перший Глобальний молодіжний саміт миру «УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА МИРУ»22 грудня 2023 р.

У 106-ту річницю Української дипломатії стипендіати навчальної програми НаУКМА "Індивідуальна траєкторія Лідера" для дітей загиблих Захисників і Захисниць України стали учасниками модельованого засідання - Першого Глобального молодіжного саміту миру "Українська формула миру".
Модельоване засідання, що стало новим навчальним форматом для дітей, акумулювало їх знання, отримані під час вивчення дисципліни "Лідери світу і основи країнознаства", загальну ерудицію, обізнаність у політичних процесах сучасності та лідерські якості, зокрема, у прийнятті важливих рішень і виголошенні промов.
Детальніше тут

ІІ-й Глобальний Саміт Миру «УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА МИРУ» (модельоване засідання)01 березня 2024 р.

Студенти провідних ЗВО України стануть учасниками модельованого засідання – ІІ-го Глобального молодіжного саміту миру з «Української формули миру» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА). Вже цієї п’ятниці, 1 березня 2024 р., на базі Києво-Могилянської школи професійної та неперервної освіти студенти-бакалаври і магістри спеціальностей «Політологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини», «Право», «Міжнародне право» з шести університетів України проведуть саміт двадцяти країн та міжнародних організацій задля формування коаліційних об’єднань і спільного напрацювання плану реалізації «Української формули миру», представленої Президентом України Володимиром Зеленським.Серед учасників – студенти Києво-Могилянської академії, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Острозька академія», Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Західноукраїнського національного університету, Сумського національного аграрного університету.
Формула миру тутПро формулу миру і залучення молоді

ІІ-й Глобальний Саміт Миру «УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА МИРУ» (модельоване засідання)01 березня 2024 р.

У перший день весни Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти обʼєднала студентську молодь пʼяти університетів з Острога, Тернополя та Києва на модельованому засіданні ІІ-го Глобального молодіжного саміту миру «Українська формула миру».
Більше 30 політологів, міжнародників, правників, економістів формували коаліції держав світу та міжнародних організацій за кожним з десяти пунктів Формули миру, яку презентував президент України В. Зеленський 15 листопада 2022 року під час Саміту лідерів G20 на Балі в Індонезії.

Детальніше тут

Illustration

Текст Декларації (за результатами модельованого засідання ІІ-го Глобального Саміту Миру «УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА МИРУ»):
ДЕКЛАРАЦІЯ IІ-0103/2024,прийнята лідерами ІІ Глобального Молодіжного Саміту Мируна їх зустрічі 1 березня 2024 року

Українська формула миру

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration


Приєднуйся до спільноти однодумців!


Напишіть нам, і ми налагодимо з вами комунікацію у зручному для усіх форматі

E-mail: au.ude.amku%40orp

Вкажіть зручний канал зв'язку

Дякуємо!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.