Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами у найближчий час.
Наукове консультування для розвитку громади
Києво - Могилянська школа професійної і неперервної освіти об'єднує експертів і фахівців-практиків, які здійснюють наукове і експертне консультування за напрямами:
Створення функціональних стратегій на запит (маркетингової, інформаційної, кадрової)
Формат: Вивчення існуючого стану речей і потенціалу для розвитку (кабінетне дослідження), стратегічні сесії та фокус-групи зі зацікавленими особами.Результат: Проєкт функціональної стратегії розвитку громади (за одним напрямом)
Інструменти моніторингу реалізації стратегії розвитку громади
Формат: Кабінетне дослідження чинної стратегії, проведення фокус-груп для розуміння обізнаності та включеності працівників міської ради до реалізації Стратегії розвитку громади, напрацювання інструментів моніторингу її реалізації з відповідальними шляхом стратегічних сесій.Результат: Рекомендації по уточненню чинної стратегії розвитку громади (якщо такі будуть виявлені) і створення системи заходів її реалізації із цільовими показниками та відповідальними.
Інформаційна присутність міста (громади) в медіаполі (медіа-аудит внутрішніх і зовнішніх медіа)
Формат: Моніторинг інформаційної присутності у відповідних ЗМІ та ЗМК, оцінка контенту та образів, формування карти ключових спікерів та рекомендації по коригуванню інформаційної політики та комунікацій міської радиРезультат: Звіт з кількісно-якісними показниками та рекомендаціями по коригуванню ситуації
Репутаційний аудит Голови міської ради та його команди в медіаполі
Формат: Моніторинг інформаційної присутності Голови з командою у відповідних ЗМІ та ЗМК, оцінка іміджу та управлінської репутації, рекомендації по їх коригуванню.Результат: Звіт з показниками впізнаваності й довіри до Голови та рекомендації по коригуванню політики просування позитивного іміджу.
Інвестиційний паспорт громади
Формат: Вивчення існуючого стану речей і потенціалу для розвитку (кабінетне дослідження), стратегічні сесії та фокус-групи зі зацікавленими особами.Результат: Інвестиційний паспорт громади.
Брендинг громади (необхідні напрями та елементи)
Формат: Напрацювання колективних смислів громади, оформлення в якості елементів брендбуку (відповідно до запиту).Результат: Відповідно до запиту.
Оцінка експертно-аналітичної спроможності громади
Формат: Експертне опитування, каталогізація, потреб споживачів послуг, воркшоп представників ОМС, бізнесу і громади.Результат: Аналітичний звіт з рекомендаціями по розвитку експертно-аналітичного потенціалу громади.
«Сучасна урбаністика»; «Урбанізація в Україні під час війни та її наслідки. Точки зростання Вінниці»;Складові комфортного міста: «Основи ГІС та правове регулювання геопросторових даних»; «ГІС як інструмент управління територіями»
Експерти: Тетяна НАГОРНЯК - докторка політичних наук, професорка, декан Києво-Могилянської школи професійної та неперервної освіти; Ірина ОЯ - архітекторка та урбаністка, викладачка кафедри міждисиплінарної освіти НаУКМА; Данило КІНЬ - доктор філософії, доцент кафедри геоінформатики та фотометрії КНУБА.
Команда столичних науковців і практиків обмінюється досвідом із фахівцями галузі архітектури та містобудування Вінниці. Діляться практичними порадами щодо майбутнього розвитку територій із дотриманням сучасних підходів, зокрема в облаштуванні та інтеграції безбар’єрних просторів. Цей процес має тривати навіть попри війну, адже сприяє покращенню рівня життя містян, переконані учасники проєкту. Він став черговим етапом освітнього модулю, що втілюється у партнерстві Вінницької міської ради з Національним університетом «Києво-Могилянська академія».Особливості урбанізації в Україні та Вінниці в умовах війни, точки зростання Вінниці та інструменти, що сприяють розвитку її інфраструктури, світовий досвід брендингу міст задля підвищення їх туристичної привабливості, складові комфортності середовища та моделі впливу на них – це лише частина тем, які порушуються на тренінгу. Тренери – докторка політичних наук, професорка, декан Києво-Могилянської школи професійної та неперервної освіти Тетяна Нагорняк, архітекторка та урбаністка, викладачка кафедри міждисциплінарної освіти Могилянки Ірина Оя, а також доктор філософії, доцент кафедри геоінформатики та фотометрії КНУБА Данило Кінь.Детальніше
«Алгоритми допомоги та стратегії побудови комунікації з ветеранами і членами їхніх родин»;«Адаптація потреб ветеранів до цивільного життя та навички управління конфліктами і врегулювання конфліктних ситуацій»;«Безпека взаємодії з діючими військовослужбовцями і ветеранами»
Експерти: Юрій ХІЦЬ - практикуючий психолог, консультант у напрямку системної сімейної психотерапії, член Української спілки психотерапевтів та Максим СТУКАЛО - учасник бойових дій, доброволець, офіцер Збройних сил України та бізнес-тренер.
Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти, що є провайдером реалізації програм освіти дорослих у Національний університет "Києво-Могилянська академія", на запит нашого надійного партнера Вінницької міської рада розпочала насичений тренінговий тиждень для працівників і працівниць департаментів міськради.
️Упродовж 23-24 вересня 2024 р. експерти проєкту провели дводенний тренінг з особливостей роботи з ветеранами для працівників і працівниць Департаменту соціальної політики ВМР.
️Учасники тренінгу отримали алгоритми і практичні навички для ефективної комунікації з ветеранами і членами їхніх родин, розібрали низку кейсів та конфліктних ситуацій, проаналізували існуючу модель взаємодії держави з ветераними, виявивши її точки зростання задля системних позитивних змін.Детальніше
Напишіть нам, і ми надамо відповідь у зручному для вас форматі
au.ude.amku%40orp