Програми підвищення кваліфікації для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування і територіальних громад, депутатів місцевих рад

Відповідно до чинного «Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» (Постанова Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 106) та законодавчо затвердженої вимоги до зазначених осіб про щорічне підвищення кваліфікації обсягом не менше 1 кредиту ЄКТС, Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти пропонує підвищення кваліфікації за загальними та/або спеціальними програмами

• Короткострокові програмиДо 30 годин, 0,2-1 кредит ЄКТС

• Довгострокові програми60 годин, 2 кредити ЄКТС

• Спеціальності:281 Публічне управління та адміністрування;073 Менеджмент; 052 Політологія

Тематика програм

• Illustration

GR і стратегічні комунікації для держслужбовця

2 кредити ЭКТС

Програма має на меті сформувати систему теоретичних знань та практичних навичок щодо ролі, функцій і основних принципів розробки і впровадження комунікаційних стратегій як інструменту реалізації загальної стратегії. Учасникам будуть запропоновані методичні рекомендації і практичні кейси з окремих напрямків комунікаційних практик, як-от зв'язки з громадськістю (public relations), government relations, медіакомунікації, цифрові комунікації, комунікація із громадськими організаціями, кризові комунікації. Підсумком програми стануть ефективні методики та інструменти для самостійної розробки, реалізації та вимірювання результатів комунікаційних кампаній в контексті публічного управління.

• Illustration

Як зробити стратегію розвитку громади дієвою?

2 кредити ЄКТС

• Illustration

Управлінські компетентності на службі громаді

2 кредити ЄКТС

• Illustration

Урбаністичні тренди і практики комфортних місць

• Illustration

Протокольні практики і дрес-код держслужбовця

• Illustration

Управління проєктами і проєктною діяльністю

• Illustration

Особливості роботи з ветеранами та їх залучення до розвитку громади

• Illustration

Як зробити контент в соціальних мережах привабливим за допомогою свого телефону

• Illustration

Ризики в управлінні проєктами та проєктною діяльністю

Бізнес-планування в розвитку громади

Покрокова інструкція

Крок 1.

Лист-запит (якщо це установа) АБО заява (від особи) на ім’я президента НаУКМА, де зазначається: яку саме кваліфікацію необхідно підвищити, форму (очна, дистанційна, змішана, на робочому місці тощо), обсяг і термін реалізації програми.

Крок 2.

Розробка програми підвищення кваліфікації і прорахунок її кошторису АБО погодження з замовником існуючої в kma·pro програми.

Крок 3.

Укладання договору (з установою АБО індивідуального) про надання освітньої послуги (підвищення кваліфікації).

Крок 4.

Зарахування на навчання за програмою підвищення кваліфікації (наказ).

Крок 5.

Реалізація програми підвищення кваліфікації.

Крок 6.

Відрахування у зв’язку із завершенням навчання за програмою підвищення кваліфікації (наказ).

Крок 7.

Видача та оприлюднення сертифіката НаУКМА.

Програми розробляються індивідуально на запит замовника і реалізуються у зручній формі

• Інституційна: очна (денна, вечірня), дистанційна, змішана

• Дуальна: на робочому місці здобувачів програми підвищення кваліфікації

Щоб дізнатися більше про можливості підвищення кваліфікації в НаУКМА – пишіть нам на електронну адресу: au.ude.amku%40orp
Контактні особи:Ірина Зайченко (066 305-60-11), Олег Луцишин (044 425-50-86; 067 340-33-70).

Є питання щодо програм підвищення кваліфікації?

Напишіть нам, і ми надамо відповідь у зручному для вас форматі

au.ude.amku%40orp

Вкажіть зручний канал зв'язку

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами у найближчий час.

Can't send form.

Please try again later.