ТРЕНІНГ"Проєктний менеджмент & грантрайтинг"

Крок за кроком з нами: успішні проєкти - від планування до залучення фінансування

Дата: 27 квітня 2024Формат: 1 день [10:00 - 18:00], офлайнЛокація: м.Київ, вул. Волоська 12/4 (7-й корпус Могилянки)Вартість тренінгу: 2 700 грн. (перші 10 учасників отримають сертифікат на 500 грн. на наступні тренінги)

Illustration

Тренінг "Проєктний менеджмент & грантрайтинг" – ідеальний вибір для тих, хто прагне:

● оволодіти навичками керування проектами на професійному рівні;● навчитися ефективно писати грантові заявки та залучати фінансування на проекти;● отримати практичні інструменти та стратегії для успішного керування проектами;● опанувати методи планування, виконання та оцінки результатів проєктів;● отримати можливість обміну досвідом з колегами та експертами у сфері проєктного менеджменту.

Що на вас очікує

8-годинний інтенсив

під час якого ви розглянете типову структура проєкту, життєвий цикл проєкту, методи розробки проєктних ідей, мапування стейкхолдерів, практичний кейс - проєктна заявка Українського культурного фонду

Нетворкінг & Подарунок

у вигляді ефективного спілкування з однодумцями, розширення свого професійного ком'юніті, додаткових матеріалів і подарункового сертифіката на знижку для участі у наших наступних тренінгах

Сертифікат НаУКМА

що засвідчить результат вашого професійного та особистого зростання і стане вагомим внеском до вашого резюме (0,5 кредиту ЄКТС)

Цей тренінг саме для вас, якщо ви:

Бажаєте освоїти ефективні стратегії керування проєктами та використовувати їх у практичній діяльності

Ви отримаєте розуміння основних принципів і методів проєктного менеджменту; практичні навички планування, виконання та контролю проєктів на різних етапах їх життєвого циклу

Прагнете вивчити методи написання грантових заявок та здобути фінансування для власних проєктів

Ви зможете отримати практичні поради та рекомендації з грантрайтингу; розвинути вміння формулювати мету, цілі та завдання проєкту таким чином, щоб вони відповідали вимогам потенційних донорів

Мрієте розвивати свої навички у сфері проєктного менеджменту та грантрайтингу

Ви матимете можливість зануритися у світ сучасних методів і стратегій управління проєктами; розвинути аналітичні та організаційні навички, необхідні для успішного ведення проєктів

Illustration

Тренер Максим ЧЕРКАШИН

Із 2016 р. – керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». Керівник проєктів «Ефективний розвиток об’єднаних громад» та «Школа локальної демократії» за підтримки фонду NED, «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики» за підтримки програми U-LEAD з Європою, «Центр розвитку громадської активності» за підтримки EED.

2020 р. – УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФОНД. Експерт лоту «Культура для змін».

З 2011 по 2016 р.р. – помічник міського голови Тернополя, начальник патронатного відділу Тернопільської міської ради.

З 2013 р. – співзасновник та співорганізатор Faine Misto Festival

З 2007 по 2011 р.р. – менеджер з регіональної координації та підтримки системи МіО (Моніторингу і Оцінки) Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Модулі тренінгу

Соціальний проєкт та життєвий цикл проєкту

Визначення поняття «Соціальний проєкт», 11 етапів життєвого циклу проєкту.

Розгляд реалізованого проєкту

Етапи реалізації проєкту (на прикладі реалізованого проєкту).

Методики напрацювання ідей для проєктів

Методи напрацювання проєктних ідей:1. Рейтингування проблем2. Аналіз ресурсів3. Мозковий штурм4. Запозичення

Типова структура проєкту

Типова структура проєкту та детальне знайомство із кожним елементом структури.

Розгляд проєктної заявки Українського культурного фонду

Розгляд проєктної заявки Українського культурного фонду та розгляд переліку питань, які містить аплікаційна форма УКФ.

Практичне завдання з підготовки, презентації та захисту проєкту

Робота в групах - "Мозковий штурм". Напрацювання проєкту і його візуалізація: 1. Назва2. Актуальність3. Термін реалізації4. Мета5. Завдання6. Цільова аудиторія7. Очікувані результати8. Ризики9. Необхідні ресурси

Картування стейкхолдерів

Хто такі стейкхолдери, що таке Матриця зацікавлених сторін, яка їх потенційна роль у проєкті та можливі канали комунікації зі стейкхолдерами.

Побудова команди для реалізації проєкту

Основні правила формування команди з підготовки та реалізації проєкту. Коректне відображення членів команди у проєктній заявці.

Графік реалізації проєкту

Презентація типового графіку реалізації проєкту та особливості його заповнення. Практикум з формування графіку реалізації проєкту.

Image placeholder

Подати заявку на тренінг

Дата проведення - 27 квітня 2024

Дякуємо!

Ми розглянемо заявку і зв'яжемося із Вами у найближчий час

Can't send form.

Please try again later.

У вас є запитання щодо тренінгу?

Напишіть своє запитання, і ми надамо вам відповідь у зручному для вас форматі

au.ude.amku%40orp

Вкажіть зручний канал зв'язку

Дякуємо!